Działka na sprzedaż, Brodnicki, Małe Leźno

Numer zlecenia ZENI558
280 000 PLN 93 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Wymiary :
27 x 106

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Małe Leźno
Lokalizacja:
Małe Leźno
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Niepowtarzalna działka z własnym dostępem do jeziora Przedmiotem sprzedaży jest działka w wyjątkowej lokalizacji z własną linią brzegową, co sprawia , że jest to miejsce o unikalnym charakterze.
Nieruchomość położona jest w miejscowości Małe Leźno nad jeziorem Leźno Wielkie, w powiecie brodnickim, w woj. kujawsko - pomorskim. Niepowtarzalna , luksusowa lokalizacja z dostępem do jeziora i przyrody oraz wyjątkowych widoków to jeden z kluczowych argumentów do zakupu. W sąsiedztwie ośrodki jazdy konnej, unikalny hotel w Wielkim Głęboczku, stok narciarski w Kurzętniku. Obecnie w planie zagospodarowania jest to działka siedliskowa, ale właściciel zgodnie z reformą w planach ogólnych w każdej gminie do końca 2025 roku będzie składał wniosek o zmianę z działki z siedliskowej na działki rekreacyjne. Istnieje możliwość zakupu działek w sąsiedztwie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 915 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Brodnicki, Małe Leźno
 Cena:  280 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Danuta Lewandowska

Ekspert
Rating: 5 ?