Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Ursynów, Kabaty

Numer zlecenia ZOFO449
47 000 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Idealna propozycja dla tych którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo swojego pojazdu.

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży miejsca postojowego w garażu podziemnym zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Stryjeńskich 17. Miejsce postojowe o wymiarze 2,5x6m zapewnia nie tylko łatwe parkowanie samochodu ale również możliwość przechowania opon, rowerów, motocykla itp. Dogodny wjazd do garażu. W hali garażowej znajduje się 10 miejsc postojowych.

Cena do negocjacji

Niech to miejsce postojowe będzie nie tylko bezpieczną przystanią dla Twojego samochodu ale także inwestycją w komfort i spokój ducha, który przyniesie Ci każdy dzień spędzony bez trosk o swoje cztery kółka.
Nadchodzi zima, czas zamarzniętych szyb i śniegu. Zadbaj o ciepłe miejsce w garażu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
303 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursynów, Kabaty
 Cena:  47 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba zabudowań:  0

Szymon Suchodolski

Agent nieruchomości