Maciej Górka


Maciej Górka

Kierownik biura

Z Metrohouse związany jestem od listopada 2014 r. pracując jako Doradca Klienta, następnie zarządzałem biurem na Gdańskiej Starówce a obecnie pełnie funkcję Dyrektora w biurze Gdańsk Warszawska. W swojej pracy cenię sobię głównie różnorodność związanych z nią czynności - każda transakcja to nowe wyzwania i oczekiwania klientów które trzeba spełnić. Specjalizuje się w obsłudze klienta inwestycyjnego oraz tzw. "trudnych transakcjach", a moją mocną stroną jest budowanie trwałych relacji z klientami. Uczestniczę od A do Z w całym procesie sprzedaży, kupna, wynajmu lub najmu nieruchomości. Działam na terenie całego Trójmiasta jednak najlepiej czuje się na rynku gdańskim. Na swoim koncie odnotować mogę również wiele transakcji z klientami obcojęzycznymi. Zapraszam do kontaktu i współpracy :)
W czym mogę Ci pomóc? Aparthotele, Domy, Działki budowlane, Działki rekreacyjne, Inwestycje w nieruchomości, Mieszkania, Nieruchomości luksusowe, Obiekty komercyjne, Rynek deweloperski, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski, English

Dane kontaktowe

+48 734 172 pokaż!

Opinie

 • Piotr 15.03.2019
 • Nawiązując współpracę z firmą Metrohouse miałem szczęście trafić na wyjątkowego Człowieka, który od pierwszej chwili wzbudził moje ogromne zaufanie. Poczułem się klientem oczekiwanym, przed którym Pan Maciej Górka przedstawił bogaty wachlarz możliwości w sprawie sprzedaży mojego mieszkania. Jego działania w krótkim czasie zaowocowały konkretnymi ofertami. Przy każdym kontakcie telefonicznym, czy osobistym czułem ogromne zaangażowanie, które umacniało mnie w niełatwej decyzji sprzedaży mieszkania po 52 latach. Mogę śmiało stwierdzić, że Pan Maciej Górka posiada szczególny charyzmat w zdobywaniu zaufania klientów, co nie jest zjawiskiem zbyt częstym. Jest Osobą godną polecenia do współpracy we wskazanej Firmie. Życzę następnym klientom, aby mogli trafić na tak wyjątkową osobowość i wybitnego fachowca jakim jawi się Pan Maciej Górka. prof. dr hab. Piotr Kusiewicz (Akademia Muzyczna w Gdańsku, Akademia Sztuki w Szczecinie
 • Sylwia 31.07.2019
 • Mr. Górka is an excellent real-estate agent. He took my deadline to sell my apartment very seriously and had potential buyers the next day after our first meeting and sold it in less than a month. He helped me negotiate with the buyer and respond right away to all my questions through text, phone call or email. It was also incredibly helpful that he speaks both English and Polish. As a Gdańsk native he is very knowledgeable about the Tri-City real-estate market, truly enjoys selling and very professional. Mr. Górka is a great partner to have when you are looking to sell something and will go above and beyond to assist you in the process.
  Thank You so much Sylwia, I was very pleased to help You in the difficult sales process. I am glad that my English skilles have proved useful. Greetings!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Renata 09.08.2019
 • 'Over the years, we used Metrohouse as an agency to find tenants for our properties in Gdańsk. We were delighted and pleased to have met very professional staff , full of enthusiasm, and very helpful attitude. Mr Maciej Górka was very helpful, professional and prompt. Metrohouse responses to our enquiries were always prompt and accurate. Their professional services cover all our needs in finding suitable tenant, dealing with contract and finalising all the necessary paper works. Based on our positive experience in dealing with Metrohouse, we highly recommend this agency in all of it's business aspects.' M&A
  On behalf of the company thank You for Your kind words. I will be happy to help You again in the future :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 30.09.2019
 • Ciekawe doswiadczenie z panem Maciejem. Na poczatku sierpnia zdecydowalismy sie z mezem o sprzedazy mieszkania. Spotkalam sie z panem Maciejem 22 Sierpnia i 20 wrzesnia podpisalam umowe przedwstepna sprzedazy. Nie moglam uwierzyc ze tak skutecznie mozna dzialac w biznesie mieszkaniowym. Mila niespodzianka. Teraz tylko kwestia dokumentow i niedlugo proces bedzie przeszloscia. Polecam uczciwie uslugi pana Macieja. Jest skuteczny , pozytywnie nakrecony i profesjonalny.
  Pani Joanno bardzo dziękuję za miłe słowa :) Sprawny proces sprzedaży nieruchomości jest możliwy również dzięki realnej wycenie nieruchomości i jej akceptacji przez sprzedającego, a także terminowości załatwiania dokumentów oraz spraw formalnych i tu duże ukłony w Pani stronę. Ciesze się, że udało nam się zmieścić w założonym terminie sprzedaży. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krystyna 22.02.2018
 • Bardzo pozytywnie oceniam działalność Agenta biura nieruchomości Metrohouse Pana Macieja Górki. Zlecona przeze mnie do sprzedaży nieruchomość, została przeprowadzona doskonale, z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Agent skrupulatnie pilotował proces trwającej transakcji od poczatku do pozytywnego dla mnie zakończenia. Polecam Pana Macieja Górkę jako życzliwego i zaangażowanego profesjonalistę w obrocie nieruchomościami.
  Pani Krystyno, dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Niezmiernie cieszy mnie również, że polecają Państwo moje usługi swoim bliskim. Pozdrawiam! :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Zbigniew 03.12.2019
 • Pana Macieja cechuje wysoka kultura osobista , indywidualne podejście do każdego klienta, dyspozycyjność, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła niezwykle sprawnie, w pozytywnej atmosferze a drobne problemy, które pojawiały się na drodze wspólnymi siłami udawało się pokonać. Polecam z czystym sumieniem zarówno biuro Metrohouse jak i współpracę z Panem Maciejem.
  Panie Zbigniewie bardzo dziękuję za miłe słowa, cieszę się że zostałem Panu polecony i sprostałem zadaniu :) Pozdrowienia dla całej rodziny, mam nadzieję że jako Metrohouse będziemy mieli okazję jeszcze Państwa obsługiwać.
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 04.03.2019
 • Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Maciejem. Jest On osobą bardzo dobrze zorganizowaną, kompetentną i przede wszystkim niesamowicie pomocną. Posiada ogromną wiedzę w przedmiocie rynku nieruchomości co mozna zauważyć już przy pierwszym kontakcie z Panem. Nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, owocnie i w miłej atmosferze.
  Dziękuję za pozytywną ocenę Pani Agnieszko :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Natalia 01.04.2019
 • Pan Maciej pośredniczył w sprzedaży domu który kupiliśmy. Bardzo fachowa pomoc na każdej płaszczyźnie. Każde nurtujące nas pytanie zostało przez Pana Macieja wyjaśnione. Pan Maciej pomógł również w szybkiej realizacji Notariusza oraz doradził eksperta finansowego co bardzo pomogło w finalizacji zakupu. Polecamy!
  Pani Natalio bardzo dziękuję za opinię, mam nadzieję że dom będzie służył Państwu i nowemu członkowi rodziny przez długie lata :) Kompleksowa obsługa to nasza specjalność, polecam się na przyszłość! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Piotr 01.04.2019
 • Maciek pomógł mi znaleźć wymarzone mieszkanie z rynku pierwotnego, a przy moich wygórowanych wymaganiach nie było to łatwe zadanie. Bardzo dobry kontakt oraz szybkość z jaką działa powoduje, że nie pozostanie mi nic innego jak polecić jego usługi. Znakomita opieka oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Dzięki za miłe słowa Piotrze, czuję się zaproszony na "parapetówkę" ;) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Krzysztof 17.10.2019
 • Pan Maciej jest agentem godnym polecenia każdemu. Bardzo profesjonalny, a przede wszystkim niezwykle sprawny w swoich dzialaniach. Od zawarcia umowy do finalizacji tranzakcji minęły trzy dni. Punktualny, pomocny, nie musialem martwic sie o żadne formalnosci. Z pewnoscia ponownie skorzystam z uslug Pana Macieja.
  Dziękuję Panie Krzysztofie, mówiąc nieskromnie sprawne działanie to mój znak rozpoznawczy :) Zapraszam do wpółpracy w przyszłości. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Barbara 20.01.2020
 • Bardzo pozytywnie oceniam dzialalnosc agenta biura nieruchomości Metrohouse p. Macieja Gorki. Wykazał się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprzedaży mojej nieruchomości.Pana Macieja cechuje indywidualne podejście do klienta oraz zaangażowanie. Pan Maciej jest godny polecenia .
  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy Pani Barbaro, ciesze się że zleca mi Pani kolejne zadania związane z posiadanymi nieruchomościami :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • KKN Gdańsk Sp. z.o.o 19.02.2018
 • Pan Maciej wielokrotnie nie tylko pomógł w znaleść odpowiednia nieruchomość ale też odpowiednio doradził wykazujac wielki profesjonalizm i znajomość rynku. Na pewno bedzie jeszcze wiele wspólnych transakcji które Pan Maciej wspólnie z nami zralizuje sprzedaży jak i zakupu nieruchomości
  Bardzo dziękuję za miłe słowa, owocna współpraca z Państwa firmą to dla agenta czysta przyjemność. Biorąc pod uwagę rozmach z jakim działacie na rynku kolejne transakcje są tylko kwestią czasu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Jakub 09.11.2017
 • Pan Maciej wykazał się w czasie naszej transakcji olbrzymim zaangażowaniem i zrozumieniem istoty problemu, który mieliśmy w trakcie transakcji. Jego świetny kontakt z obiema stronami sprawił, że kupno mieszkania przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Serdecznie polecam Pana Macieja.
 • Maja 04.03.2019
 • Pan Maciej jest godnym polecenia agentem nieruchomosci. Pomogl nam znalezc wymarzone mieszkanie w Gdansku. Caly proces od poszukiwan po podpisanie aktu notarialnego byl czysta przyjemnoscia. Pelen profesjonalizm, dyspozycyjnosc oraz usmiech na twarzy. Oby wiecej takich specialistow.
  Dziękuję za miłe słowa Pani Maju, obsługa klienta z poza Gdańska wiąże się z różnymi wyzwaniami jednak współpraca z Państwem była czystą przyjemnością :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Przemysław 02.10.2019
 • Cała obsługa klienta przebiegła profesjonalnie oraz szybko. Pan Maciej zadbał o każdy szczegół oraz służył zawsze pomocą, udzielał informacji i załatwiał wszystko za nas, nie było problemu z komunikacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam!
  Dziękuję za ocenę Panie Przemysławie. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 06.06.2019
 • Podziękowania dla Pana Macieja Górki za pełen profesjonalizm, wysoce rozwiniętą wiedzę branżową, zaangażowanie, wspaniałą obsługę oraz sprawne przeprowadzenie transakcji najmu mieszkania. Dziękuję za współpracę Panie Macieju. Agnieszka S., Gdańsk
  Dziękuję za miłe słowa Pani Agnieszko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magda 10.01.2020
 • Z całą pewnością polecam Pana Macieja, którego cechuje pełen profesjonalizm. Kontakt świetny, pomoc przeogromna, polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości lub nie są biegli w temacie wynajmu/sprzedaży nieruchomości. Dziękuję, że mogłam na Pana liczyć :)
 • Władysław 20.02.2020
 • Oceniam prace z Panem Maciejem na bardzo wysokim poziomie. Wspópraca układała nam się bardzo dobrze. Dzięki Panu Maciejowi sprzedaż mieszkania i zakup nowego odbył się w bardzo krótkim czasie. Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem
  Dziękuję bardzo Panie Władysławie, cieszę się że mogłem pomóc Państwu w zamianie mieszkania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adam 08.04.2019
 • Pan Maciej wykazał się dużym doświadczeniem w branży. Samodzielnie realizował wszystkie etapy i zachowywał klasę nawet w sytuacjach gdy musiał powtarzać to samo po kilka razy niedoświadczonemu kupującemu. Polecam współpracę.
  Bardzo dziękuję za miłe słowa Panie Adamie. Doskonale rozumiem jak dużym wyzwaniem jest zakup pierwszego mieszkania, tym bardziej ciesze się, że udało nam się wspólnie przebrnąć przez cały proces zakończony sukcesem :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata Maria 02.10.2019
 • Zależało mi bardzo na czasie , jeśli chodzi znalezienie wynajmującego i odbyło się to błyskawicznie .Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta i całego procesu związanego z wynajmem niruchomości .Osoba godna polecenia
  Dziękuję Pani Małgorzato, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • HenrykBernard 04.03.2019
 • Terminowość,dokładność,profesjonalizm oraz co najważniejsze skuteczność to cechy które zauważyłem przy mojej współpracy z Panem Maciejem Górką.Jeszcze raz dziękuję za sprawne załatwienie mojej sprawy.
  Dziękuję Panie Henryku, pomimo wielu wyzwań przy sprzedaży domu wspólnie osiągneliśmy sukces! Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • TOMASIK INVESTMENTS S.A 04.03.2019
 • Wspópracuje od wielu lat i Pan Maciek niezmienie wykazuje profesjonalizm w tym co robi i bardzo mnie cieszy że jako jeden z nielicznych agentów nieruchomości jest w stanie pracować cały czas z pełnym zagażowaniem
  Dziękuję i do zobaczania u notariusza przy okazji kolejnej transakcji ;)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Damian Szuprytowski 18.09.2020
 • Współpracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta, uczciwa umowa oraz skuteczne działanie. Z pewnością drugi raz wybrałabym tego Pana , Polecam !
 • Tomasz 21.01.2020
 • Polecam Pana Macieja z czystym sumieniem. Dobry kontakt, potrafi dopasować swoją dostępność do możliwości klienta, wykazuje zainteresowanie podczas całego procesu zakupu, wszystko rzetelnie tłumaczy.
  Dziękuję Panie Tomaszu, oby się Panu dobrze mieszkało :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Ewa 07.03.2019
 • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej usługi pana Macieja. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Macieja jako agenta nieruchomości. Ewa Literski
 • Mariusz Antoni 05.03.2019
 • W pełni profesjonalny przedstawiciel ! Bardzo dobra komunikacja w każdej sprawie dotyczącej przedmiotu umowy. Ponadto mobilność i ponad przeciętna wytrwałość w dążeniu do celu. Godny polecenia.
  Dziękuję Panie Mariuszu, sprzedaż nietypowej nieruchomości wymaga dużej wytrwałości ale finalny sukces zawsze pokazuje że było warto :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • BożenaHalina 23.02.2020
 • Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą załatwione profesjonalnie i konkretnie. Bardzo polecam współpracę z Panem Maciejem.
  Dziękuję za ocenę mojej pracy Pani Bożeno, łączę pozdrowienia!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 06.06.2019
 • Bardzo podobało mi się indywidualne podejście Pana Macieja do mojej sprawy oraz jego zaangażowanie. Sprawa została załatwiona dosłownie w dwa dni. Jestem bardzo zadowolona :)
  Dziękuję za docenienie mojej pracy :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Bożena 03.12.2019
 • Jesteśmy zadowoleni z pośrednictwa Pana Macieja przy sprzedaży mieszkania mamy. Szybkość sfinalizowania transakcji jak i cena sprzedaży mieszkania, zadowalająca. Polecamy
  Dziękuję bardzo Pani Bożeno, tydzień od podpisania umowy do finalizacji transakcji dla mnie również jest zadowalający :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Rafał 05.11.2019
 • Dziękuję za fachową, sympatyczną i kompetentną obsługę. Na pewno będę polecał Pana i rekomendował Metrohouse znajomym. Życzę powodzenia i pozdrawiam Rafał Budziak
  Dziękuję Panie Rafale, cieszę się że udało się pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania w Gdańsku. Polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Joanna 19.02.2020
 • Świetny agent, bardzo pomocny o każdej porze dnia i nocy! Mieszkanie wynalezione idealnie na nasze potrzeby. Dziękujemy za udaną współpracę i pozdrawiamy serdecznie:)
  Bardzo dziękuję za miłe słowa, jak wspomniałem praca 24h na dobę to nie pusty slogan :) Trzymam kciuki za szybki bezproblemowy remont, polecam się na przyszłość. Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Michał 04.10.2019
 • Polecam Pana Macieja, Nadzorował cały proces kupna mieszkania, służył pomocą i radą, załatwił notariusza w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.
  Panie Michale cieszę się niezmiernie, że udało mi się pomóc w znalezieniu dla Pana mieszkania :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kit Tin 01.04.2019
 • Excellent service, very helpful in explaining me the process, pros&cons of the selected properties/places, helping me through the urzad process as well. Thank you!
  Thank you very much, the city hall is not scary for us :) Regards!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • JacekPiotr 08.03.2018
 • Pana Macieja oceniam b.dobrze,miły,otwarty,współpraca z nim jest przyjemna,rozumie potrzeby swoich klientów,działa szybko i skutecznie,serdecznie polecam????
  Panie Jacku bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Monika 03.09.2019
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja. Szybko i sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie. Prawdziwy profesjonalista. Polecam każdemu.
  Dziękuję Pani Moniko, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Arkadiusz 19.05.2020
 • Bardzo polecem szybko sprawnie bez problemów i konkretnie bez owijania można wszystko załatwić do samego końca 10/10 :)
  Dziękuje Panie Arkadiuszu i Pani Moniko! Z niecierpliwością oczekuję na możliwość sprzedaży Państwa kolejnego mieszkania na Żabiance kiedy przyjdzie na to czas :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Janusz 15.06.2020
 • Pan Maciej wykazał się profesjonalnym podejściem, dzięki czemu udało się szybko i sprawnie sfinalizować transakcję.
  Dziękuję za pozytywną ocenę Panie Januszu, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Łukasz 17.01.2020
 • Polecam Pana Macieja szybko i skutecznie przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm!!!
  Dziękuję za miłe słowa Panie Łukaszu, mam nadzieję do usłyszenia :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Stanisław 20.03.2019
 • Świetny agent,cierpliwy, słucha uważnie klienta i nie wciska kitu Pozdrawiam Panie Macieju Stanisław
  Dziękuję za miłe słowa Panie Stanisławie :) Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Marcin 10.06.2019
 • Profesjonalna obsluga, niezwykla cierpliwosc oraz zaangazowanie i dostepnosc przez 24 godziny na dobe!
  Dziękuję Panie Marcinie, praca doradcy ds. nieruchomości wymaga niekiedy poświęceń :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Magdalena 15.08.2018
 • Sympatyczny makler, który z sympatia i fachowością podchodzi do klienta. Bez problemowy kontakt.
  Dziękuję Pani Magdaleno :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Zdzisława 02.12.2019
 • Serwis na bardzo wysokim poziomie,pelen profesjonalizm za ktory dziekujemy . Pozdrawiam Adam J.
  Panie Adamie dziękuję za pozytywną opinię, obsługa Pana mamy to była czysta przyjemność. Ślę pozdrowienia do Anglii!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tyszkiewicz Sp. z o.o. 05.07.2019
 • Miły i zaangażowany specjalista. Możemy szczerze polecić współpracę z Panem Maciejem.
  Współpraca z Państwa firmą to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Wojciech 03.07.2019
 • W ciągu tygodnia od zawarcia umowy pośrednictwa udało się sfinalizować umowę najmu.
  Sprawne działanie to moja specjalność, dziękuję za ocenę. Pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Adrian 13.01.2020
 • Bardzo dobry staly kontakt wraz z rozpoczęciem po zakończenie współpracy. Polecam
  Dziękuję Panie Adrianie, pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Małgorzata 05.03.2020
 • Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Dobre podejście do klienta. Polecam
  Dziękuję za miłe słowo Pani Małgorzato :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Sasza 06.10.2019
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobra komunikacja z agentem.
  Dziękuję za ocenę, pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Kacper 02.07.2020
 • Szybko i sprawnie. Dobra komunikacja i możliwość kontaktu 24/7 ;)
  Panie Kacprze dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z transakcji :) Pozdrawiam
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • P.H.U. "ADOR" ZACIERA S.J. 21.03.2019
 • Świetny fachowiec wie co robi polecam każdemu profesjonalista
  Dziękuje Panie Tomaszu, współpraca z takim klientem to czysta przyjemność :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mariusz 19.11.2019
 • Błyskawiczny agent, bardzo mocno zapracowany, ale skuteczny
  Dziękuję Panie Mariuszu, mam nadzieje że córce będzie się dobrze mieszkać. Ślę pozdrowienia do Szczytna :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Katarzyna 26.06.2019
 • Bardzo profesjonalny Agent, super współpraca
  Dziękuje Pani Katarzyno, polecam się na przyszłość!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Elżbieta 09.04.2019
 • profesonalny kompetentny i troche niecierpliwy
  Dziękuje za opinię Pani Elżbieto. Cierpliwość nie zawsze idzie w parze z szybkim działaniem, aczkolwiek jest cnotą nad którą jak widać muszę jeszcze popracować :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Tadeusz 24.08.2020
 • Profesjonalny agent. Rzeczowy i konkretny.
  Dziękuję za ocenę mojej pracy Panie Tadeuszu :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Agnieszka 12.05.2018
 • Miło i fachowo. Polecam Pana Macieja.
 • Piotr 10.06.2019
 • Profesjonalna i rzeczowa obsługa.
  Dziękuję za opinię Panie Piotrze :) Pozdrawiam!
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Anna Maria 01.03.2018
 • Profesjonalny i pomocny, polecam!!
  Dziękuje i pozdrawiam :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Maciej 20.03.2019
 • Bardzo dobra współpraca.Polecam.
  Dzięki Panie Macieju! Do zobaczenia przy okazji kolejnych transakcji :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Alicja 19.08.2020
 • Krzysztof 18.12.2019
 • Dziękuję za pozytywną ocenę, polecam się na przyszłość :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Paulina 24.11.2019
 • Dziękuje za ocenę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Mateusz 26.10.2019
 • Robert 11.10.2019
 • Dziękuję za ocenę :)
  Maciej Górka
  Metrohouse, Gdańsk - Warszawska
 • Rover Maritime SL 16.08.2019
 • Halina 20.03.2019
 • Invest Komfort Spółka Akcyjna S.K.A. 13.04.2018
 • Magdalena 14.11.2017
 • Olga 22.09.2017
 • Ewa 30.09.2017
 • Agent konkretny , kompetentny , doświadczony, zapracowany co wynika z charakteru wykonywanego zajęcia , do tej pory jestem zadowolona

Moje oferty (93)

Tu posiadam najwięcej ofert
Takie nieruchomości znajdziesz w mojej ofercie
Moje oferty sprzedaży vs. oferty wynajmu
Moje oferty wg. ceny całkowitej (tysiące zł)
T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia, Ikara
 • 53.7m2
 • Normalny
 • Wielka płyta
 • Liczba pokoi: 2
 • 1 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
390 000 PLN

Zadbane mieszkanie z garażem w odległości 200 metrów od plaży - Gdynia Babie Doły

Nieruchomość zlokalizowana na cichym i spokojnym osiedlu czteropiętrowych bloków w sąsiedztwie...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Orunia Górna</b>, 3 Brygady Szczerbca
 • 65.4m2
 • Po remoncie
 • Pustak
 • Liczba pokoi: 3
 • Parter
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
470 000 PLN
480 000 PLN

Doskonale zlokalizowane, przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Gdańsk Orunia Górna

Nieruchomość zlokalizowana w najbliższym sąsiedztwie Parku Oruńskiego. Doskonała...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Dom na sprzedaż, Gdańsk, <b>Wzgórze Mickiewicza</b>
 • 118.1m2
 • Normalny
 • Cegła
 • Liczba pokoi: 4
 • Parter
 • Na gaz ziemny
Przejdź do nieruchomości
699 000 PLN

Kompaktowy dom w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych Wzgórze Mickiewicza w Gdańsku.
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Przywidz gm, Pomlewo
65 000 PLN

Działka w Pomlewie o powierzchni 814 m2 pod zabudowę jednorodzinną!

Prostokątna, płaska działka w Pomlewie o powierzchni 814 m2, posiadająca plan zagospodarowania przestrzennego, z...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Morena</b>, Lema
 • 48.7m2
 • Wysoki standard
 • Ytong
 • Liczba pokoi: 2
 • 15 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
2 200 PLN

Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i pięknym widokiem z 15 piętra na panoramę miasta

Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu "Słoneczna Morena". Na parterze budynku liczne...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Chełm</b>, Cieszyńskiego
 • 67.1m2
 • Normalny
 • Ytong
 • Liczba pokoi: 4
 • 4 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
3 000 PLN

Doskonale skomunikowane czteropokojowe mieszkanie na Gdańskim Chełmie

Nieruchomość składa się z trzech sypialni, dużego salonu z przestronnym balkonem i TV, oddzielnej słonecznej...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, <b>Przymorze</b>, Jagiellońska
 • 17.0m2
 • Normalny
 • Wielka płyta
 • Liczba pokoi: 1
 • 9 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
239 000 PLN

Kawalerka na gdańskim Przymorzu tuż przy Parku Reagana, zaledwie 1,2 kilometra od plaży!

Mieszkanie zlokalizowane w kultowym falowcu na gdańskim Przymorzu, w jednej z ostatnich linii...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
%
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Śródmieście</b>, Czopowa
 • 48.6m2
 • Wysoki standard
 • Mieszana
 • Liczba pokoi: 2
 • 1 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
2 200 PLN
2 300 PLN

Dwupokojowy apartament z miejscem w hali garażowej w samym sercu Gdańska

Apartament zlokalizowany na Starym Mieście w Gdańsku niecałe 100 metrów od Motławy. W okolicy pełne zaplecze...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Działka na sprzedaż, Gdański, Przywidz gm, Trzepowo
99 900 PLN

Atrakcyjna działka w otulinie lasu, wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną z garażem

Ustalenia w zakresie zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek...
Więcej

T
y
l
k
o

u

n
a
s
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, <b>Jasień</b>, Potęgowska
 • 49.6m2
 • Normalny
 • Ytong
 • Liczba pokoi: 3
 • 3 piętro
 • Miejskie
Przejdź do nieruchomości
1 900 PLN

3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu dla firmy lub rodziny

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą Gdańska i Trójmiasta. Odległość od Obwodnicy Trójmiasta to ok. 1...
Więcej

 • 1
 • 2
 • 3
 • ..
 • 10

Maciej Górka

Kierownik biura