Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Numer zlecenia CALI112
449 000 PLN 26 838 za m2
Powierzchnia:
16.7 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
1/7
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1956
Stan:
Do zamieszkania

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Bitwy Warszawskiej 1920 roku
Powierzchnia:
16.7 m2
Piętro:
1/7
Pokoje:
1
Kuchnia:
Aneks kuchenny
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Cegła
Wysokość czynszu:
350 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Park/skwer
Parking:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 17m2 - w pełni wyposażony. Przedmiotowa kawalerka usytuowana jest na 1 piętrze 7-piętrowej kamienicy z 1956 roku, zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 roku i Grójeckiej.

Lokal pomimo niewielkiego metrażu przystosowany jest do wynajmu i od czasu nabycia przez obecnego właściciela w 2022 roku przynosi dochód z tytułu najmu krótkoterminowego. Zatrudniono w tym celu firmę zarządzającą, która przelewa co miesiąc należności z tego tytułu na konto właściciela nieruchomości - 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Przychód z tytułu najmu wacha się w granicy 2800 pln w miesiącach zimowych do 3600 w okresie wakacyjnym. Jest to kwota już po odjęciu kosztów firmy zarządzającej, jednakże nie uwzględniająca opłat czynszowych w wysokości 350 pln/msc i rachunków za prąd.

Lokal od cichej strony wewnętrznego podwórza. Do nieruchomości przynależy niewielka piwnica. Budynek nie mieści się w strefie płatnego parkowania. Budynek zadbany, zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową.
W pobliżu kampus Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Bardzo dobrze skomunikowana okolica, przystanek tramwajowy przy samej kamienicy, dojazd do centrum trwa niepełny kwadrans.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 071 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dorota Popiłowska
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ochota, Bitwy Warszawskiej 1920 roku
 Cena:  449 000 PLN
 Powierzchnia:   16.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Michał Bulanda

Master lider
Rating: 5 ?