Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia CEPO030
5 200 PLN
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
3/3
Struktura:
Rok budowy:
2000
Stan:
Podwyższony

Opis

Lokal na wynajem - atrakcyjna lokalizacja, witryny doskonale widoczne. Klimatyzacja.

Lokal biurowy w budynku o nietuzinkowym wyglądzie oraz wysokim standardzie wykończenia. Firmy już tam urzędujące, np. bank, kancelarie, szkoły i wiele innych również świadczą o prestiżu tego miejsca. Biuro w centrum zapewnia prywatny parking! W bliskim sąsiedztwie instytucje użyteczności publicznej, sklepy różnej branży, przystanki MPK.
Lokale biurowe z uwagi na swój charakter i powierzchnię dają klientowi wiele możliwości.
Można wykorzystać na open space, można wydzielić mniejsze przestrzenie dla pracowników, w zależności od potrzeb. Do każdego lokalu przynależy pomieszczenie socjalne oraz łazienka, co w obecnym okresie jest bardzo ważne, bo ogranicza ilość osób korzystających z tych pomieszczeń. Meble do odstąpienia po uzgodnieniu.
Prestiż budynku na pewno podnosi również winda oraz recepcja.
Klimatyzacja jest kolejnym dużym plusem tego lokalu, co doceni każdy klient w upalne dni.
Zapraszam do kontaktu i oglądania, gdyż nie wiadomo kiedy możemy przegapić dobrą okazję!!

Budynek swoim wyglądem wyróżnia się na tle pozostałych. Usytuowany w ciągu komunikacyjnym, w pobliżu sklepów, co bardzo ułatwi codzienne funkcjonowanie, zarówno pracowników oraz klientów. Dodatkowe względy bezpieczeństwa - recepcja, parking z ochroną.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  5 200 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości