Działka na sprzedaż, Wejherowski, Rumia

Numer zlecenia CESA932
855 000 PLN 417 za m2
Powierzchnia:
2 051 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
50X29X22X29X2X16X55X26

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Rumia
Lokalizacja:
Rumia
Powierzchnia:
2 051 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA 2 051 m2 - IDEALNA POD TWOJA DZIAŁALNOŚĆ Oferowana nieruchomość 2 051 m2 znajduje się niedaleko od głównej ulicy GRUNWALDZKIEJ ok 200 m.
Parcela składa się z kilku działek stąd nietypowy jej kształt.
Ta oferta to idealna propozycja dla osób szukających miejsca aby prowadzić swoja działalność. Istnieje możliwość pobudowania budynku z częścią mieszkalną,
Teren objęty jest MPZP o oznaczeniu U2 - teren usługowo-produkcyjny, składy i magazyny; dopuszcza się lokalizację mieszkania dla użytkownika prowadzącego działalność zgodnie z przeznaczeniem terenu o następujących parametrach:
- powierzchnia zabudowy: max 40%,
- powierzchnia biologicznie czynna: min. 30% powierzchni działki,
- wysokość zabudowy: max 10 m, nie dotyczy obiektów produkcyjno - usługowych, w których zastosowane urządzenia technologiczne wymagają większych parametrów,
- geometria dachu: dwuspadowe o połaciach symetrycznych, kąt nachylenia połaci dachowych 10-30˚,dopuszcza się dachy płaskie.
W sąsiedztwie takie firmy jak: KAZ Auto Serwis, SURMET produkcja mebli, EKO RUMIA mechanika - tłumiki, MELZER ZW Elektromechanika, Stacja MUZYKA STUDIO NAGRAŃ, Browar Końska Grzywa, Electric - Serwis Rumia i wiele innych.
TERAZ CZAS NA CIEBIE !!!!!!
Cena: 855 000 zł ( TYLKO 416 zł za m2)

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 848 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Rumia
 Cena:  855 000 PLN
 Powierzchnia:   2 051  m2
 Liczba pokoi:  0

Justyna Bieszke

Kierownik