Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia DOFE922
88 875 PLN
Powierzchnia:
3 555.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1991

Opis

Do wynajęcia prestiżowy budynek. Ok. 3.500 m kw w centrum Radomia pod różnego rodzaju działalność.

Lokal na wynajem w centrum Radomia
W lokalu tym przez długie lata mieściły się instytucje użyteczności publicznej. Miejsce to jest doskonale znane mieszkańcom Radomia. Znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy, gdzie dojazd jest łatwy nie tylko samochodem, ale i komunikacją MPK, bo przystanki są w bezpośrednim sąsiedztwie. Przed budynkiem jest duży bezpłatny parking, co w dużej mierze ułatwi klientom korzystanie z usług w tym miejscu.
Budynek ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o wykorzystanie jego powierzchni, która wynosi 3.150 m kw. Parter ma 302.90 m kw, z czego 44,45 m kw to hall, I piętro ma 1.201,31 mkw, natomiast II piętro ma 1.522 m kw. Jest jeszcze piwnica o powierzchni 406 m kw. z możliwością wjazdu samochodu do środka. Lokal można przeznaczyć na różnego rodzaju działalność, od instytucji urzędowych, bankowych, medycznych, poprzez np. siłownie na górze, na dole gastronomia lub inne punkty usługowe.Na takiej powierzchni może znaleźć swoje miejsce także szkoła językowa itp.

Istnieje możliwość wynajmu mniejszej powierzchni lub kondygnacji. Jestem pewna, że niska cena wynajmu zachęci potencjalnych klientów do obejrzenia lokalu.
Zapraszam na prezentację, ponieważ oglądanie, to nie zobowiązanie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  88 875 PLN
 Powierzchnia:   3 555.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?