Obiekt na sprzedaż, Zgierski, Zgierz gm, Zgierz

Numer zlecenia DOMU701
2 100 000 PLN 1 500 za m2
Powierzchnia:
1 400.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

1000 m.kw pomieszczenie magazynowe i nowe biuro wybudowane w 2020 roku o powierzchni 400 m.kw

Magazyn położony w miejscowości Zgierz, znajdujący się w odległości 1 km od wjazdu na S14..

Na sprzedaż dostępny kompleks składający się z magazynu oraz biura, zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 3115 metrów kwadratowych. Magazyn, o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, cechuje się solidną podłogą wyłożoną kostką, a cała hala starannie ocieplona styropianem. Dodatkowo, nowy system monitoringu obejmuje cały obiekt, zapewniając bezpieczeństwo. Dla wygody transportu i logistyki, kompleks posiada 4 bramy wjazdowe do hali, ułatwiające przepływ towarów.

Budynek biurowy 400 m.kw połączony z magazynem, oferuje wygodne rozwiązania pracy. Na parterze znajduje się przestronne biuro z solidną posadzką oraz wygodna przestrzeń. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa oddzielne pokoje, duży wspólny pokój, funkcjonalna kuchnia oraz dwie łazienka, zapewniając komfortowe warunki pracy dla zespołu. Wjazd na teren kompleksu jest ułatwiony przez automatyczną bramę, co gwarantuje wygodę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 518 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Zgierz gm, Zgierz
 Cena:  2 100 000 PLN
 Powierzchnia:   1 400.0  m2
 Liczba zabudowań:  2

Mykola Devlysh

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?