Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście

Numer zlecenia DOZU656
36 957 PLN
Powierzchnia:
407.9 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/10
Struktura:
Rok budowy:
2016
Stan:
Wysoki standard

Opis

Budynek biurowy klasy A o nowoczesnej powierzchni biurowej ,w prestiżowym budynku.

Certyfikat LEED Platinum – to najlepszy
dowód na najwyższą jakość budynku i zastosowanych w nim inteligentnych rozwiązań.Budynek posiadający 11 kondygnacji wraz z kondygnacją parkingu podziemnego.Pod względem wykończenia i wyposażenia wyprzedzający nawet współczesne standardy.Nowoczesna architektura budynku idealnie wpisuje się w biznesowe a także historyczne otoczenie.Doskonała lokalizacja w samym Centrum Śródmieścia zapewnia szybki i łatwy dostęp do komunikacji, wszystkich możliwych środków lokomocji i arterii.Budynek z 2016 roku.
Wynajem biura o powierzchni 407,89 m2 z dostępem do wyposażonej kuchni i łazienki.Winda w budynku.Dostępne miejsca parkingowe.

Wszelkie pozostałe informację udzielę telefonicznie lub mailowo.Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  36 957 PLN
 Powierzchnia:   407.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Kosykowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.955 ?