GRATKA!!!grunt pod genialny biznes!!!

Działka na sprzedaż, Koszalin

Numer zlecenia GILI045
3 000 000 PLN 585 za m2
Powierzchnia:
5 130 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
44x120

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Koszalin
Lokalizacja:
Koszalin
Powierzchnia:
5 130 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Rewelacyjna działka w Koszalinie pod działalność usługową! Jedyna taka w okolicy!!!

Działka o powierzchni 51 arów, z dwoma wjazdami, pełnym uzbrojeniem oraz intratną lokalizacją w Koszalinie czeka na pomysłowego inwestora!!

Nieruchomość położona jest w usługowej części miasta, przy ulicy Gnieźnieńskiej. Oznaczenie C10.U w MPZP pozwala na zabudowę do 40% powierzchni, do 3 kondygnacji (15 metrów wysokości) przy utrzymaniu 10% powierzchni biologicznie czynnej.

Lokalizacja idealna do tranzytu na S11 i S6, dwa niezależne wjazdy na ogrodzony teren pozwalają na bezkolizyjne poruszanie się na całej przestrzeni gruntu.

Na działce znajdują się dwa zabudowania murowane, tj. garaże o powierzchni 180 mkw i budynek biurowo-gospodarczy o powierzchni 380 mkw

Działka idealna pod inwestycję: warsztaty, logistyka, hotel, szkoła, przedszkola, biurowce, sklepy wielkopowierzchniowe, hurtownie.

W sąsiedztwie hurtownie, sklepy, tor kartingowy, warsztaty, szkoła, centrum handlowe.

Nie czekaj aż Cię wyprzedzą! Dzwoń i umawiaj się na prezentację!Nieruchomość położona jest w usługowej części miasta, przy ulicy Gnieźnieńskiej. Oznaczenie C10.U w MPZP pozwala na zabudowę do 40% powierzchni, do 3 kondygnacji (15 metrów wysokości) przy utrzymaniu 10% powierzchni biologicznie czynnej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
20 518 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Koszalin
 Cena:  3 000 000 PLN
 Powierzchnia:   5 130  m2
 Liczba pokoi:  0

Magdalena Kurzawska- Nitka

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?