Na wynajem hala magazynowa, pomieszczenia biurowe.

Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia GURA745
22 000 PLN
Powierzchnia:
460.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1950
Stan:
Normalny

Opis

Na wynajem magazyn oraz osobny budynek biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok 180 m kw.

Na wynajem budynek biurowo magazynowy w doskonałej lokalizacji. Budynek co prawda z lat pięćdziesiątych, ale w całości wyremontowany, według projektu budowlanego. Zrobiona została elewacja, odnowione ściany, wymienione wszystkie instalacje. W 2018 r. został zrobiony nowy dach. Stara technologia budowy - 1 m szerokości muru. co jest dużą zaletą. Zimą trzyma ciepło, a latem daje przyjemny chłód.
Hala, oprócz doskonałej lokalizacji, ma wiele innych zalet. Wysokość - 4,10 m, ale przy podwieszanym suficie można jeszcze ją powiększyć, jeśli działalność by tego wymagała. W hali jest duża brama wjazdowa, pomieszczenie socjalne, łazienka, piwnica i pomieszczenie o powierzchni 65 m kw. Biuro, to budynek w wysokim standardzie o dwóch kondygnacjach, po 90 m kw każda. Składa się z kilku pokoi biurowych, dwóch łazienek, socjalu, szatni i prysznica. Sieć teleinformatyczna oraz możliwość podłączenia światłowodu.
Teren nieruchomości zabezpieczony bramą na pilota. Dostęp 24 h. Bezpłatny parking.

Wynajem hali magazynowej o powierzchni ok 400 m kw oraz pomieszczeń biurowych ok 180 m kw.
Hala bez słupów konstrukcyjnych, z możliwością zwiększenia wysokości.
Doskonały dojazd.
Bliskość komunikacji miejskiej.
Możliwość wjazdu TIR-ów.
Bezpłatny parking na kilkanaście samochodów.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  22 000 PLN
 Powierzchnia:   460.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?