Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia HOLI967
1 575 PLN
Powierzchnia:
45.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/3
Struktura:
Rok budowy:
2002
Stan:
Podwyższony

Opis

Lokal handlowo-usługowy na ul. Sienkiewicza w Siedlcach.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo usługowego w centrum miasta, na ul. Sienkiewicza. Lokal o powierzchni 45 mkw usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku doskonale sprawdzi się jako biuro, niewielka sala szkoleniowa, konferencyjna, kancelaria lub punkt obsługi klienta. Atutem lokalu jest duże przeszklenie dodające przestrzeni i zapewniające dużo światła dziennego. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, a w budynku dostępny jest internet światłowodowy, alarm, ochrona, monitoring. Istnieje możliwość montaży ścianek działowych.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 575 PLN
 Powierzchnia:   45.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Alicja Ratyńska

Doradca ds. nieruchomości