Działka na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Opacz Wielka

Numer zlecenia JEWY225
2 200 000 PLN   2 400 000 PLN   975 za m2
Powierzchnia:
2 256 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
28x80,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Opacz Wielka
Powierzchnia:
2 256 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2256 m2 zlokalizowana w dzielnicy Włochy.

Wydane warunki zabudowy: powierzchnia zabudowy 890 m2, liczba kondygnacji III, liczba miejsc parkingowych 46 oraz 24 w garażu podziemnym.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 28m szerokość oraz około 80m długość. Założona księga wieczysta, uregulowany stan prawny.
Dojazd do działki gminną drogą asfaltową Działka ogrodzona siatką, od frontu podmurówka oraz brama wjazdowa z utwardzonym wjazdem. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni 46 m2 oraz budynek gospodarczy 12 m2. Do budynku doprowadzony jest prąd, wodociąg oraz gaz miejski.

Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym. W najbliższym otoczeniu wjazd na trasy S8, S7 oraz A2 (węzły Salomea oraz Opacz). Blisko do lotniska Okęcie. Dodatkowo przystanek WKD Salomea. Do centrum Warszawy około 8 km.
W bliskim otoczeniu nieruchomości znajdują się budynki biurowe, produkcyjne i magazynowe.
Gminne studium przewiduje zabudowę U-B (usługi biurowe) lub UP (obiekty produkcyjne, składy i magazyny).Proponowana działka stanowi ciekawą propozycję dla inwestora, który planuje budowę obiektu usługowo-biurowego lub centrum produkcyjnego z magazynem. Jest to również propozycja dla inwestora poszukujących działki w atrakcyjnej części Warszawy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 607 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
53 242 PLN
Warszawa, Włochy, Opacz Wielka
 Cena:  2 200 000 PLN
 Powierzchnia:   2 256  m2

Krystian Walerzak

Ekspert ds. nieruchomości