Działka na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Opacz Wielka

Numer zlecenia NAPO229
7 861 000 PLN 482 za m2
Powierzchnia:
16 300 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
95 X 188

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Opacz Wielka
Powierzchnia:
16 300 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Płyty betonowe
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Świetnie skomunikowany-w pobliżu S7-grunt inwestycyjny pod budowę magazynu lub innej inwestycji

Znakomita okazja inwestycyjna dla firmy zajmującej się budową magazynów wysokiego składowania lub budynków biurowo-magazynowych.Lokalizacja gruntu umożliwia szybki dojazd do trasy S7. Lokalizacja działki umożliwia bezproblemowo komunikacje dla samochodów ciężarowych i pracowników przyszłego centrum logistycznego( stacja WKD 500m).MPZP dopuszcza także budowę osiedla domów jednorodzinnych.Nieruchomość znajduje się na terenie Warszawy.W bezpośredniej odległości znajdują się inne magazyny.Plan zabudowy dopuszcza budowę magazynu do 12 m. wysokości.Wszystkie konieczne media na działce. Do nieruchomości gruntowej prowadzi utwardzona droga miejska dostosowana do poruszania się samochodów ciężarowych przewożących wysoki tonaż.

Jedna z ostatnich działek przeznaczonych pod logistykę pomiędzy Al.Krakowską a Al.Jerozolimskimi. Nieruchomość przeznaczona pod budowę centrum logistycznego z biurami. MPZP dopuszcza budowę osiedla domów jednorodzinnych .

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
30 755 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
178 147 PLN
Warszawa, Włochy, Opacz Wielka
 Cena:  7 861 000 PLN
 Powierzchnia:   16 300  m2

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura