Obiekt na sprzedaż, Inowrocławski, Inowrocław gm, Inowrocław

Numer zlecenia JIJO013
1 485 000 PLN 2 911 za m2
Powierzchnia:
510.1 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Kamienica jest zlokalizowana w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum miasta, tuż obok rynku.

Całkowita powierzchnia kamienicy wynosi 510,11m2, co pozwala na podział na 6 mieszkań i 2 sklepy. Takie zróżnicowanie pomieszczeń może przyciągnąć różnorodnych najemców i zwiększyć zyski ze względu na różne rodzaje działalności prowadzone w obiekcie.

Obiekt składa się z trzech kondygnacji, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla mieszkańców i najemców sklepów. Może to również umożliwić wynajęcie dodatkowych powierzchni komercyjnych lub przekształcenie istniejących pomieszczeń w inne cele.

Nieruchomość stoi na działce o powierzchni 308 m2

Dochodowość kamienicy jest atrakcyjnym czynnikiem, ponieważ przynosi stały przychód z czynszów najemców. Wysoka liczebność mieszkań i sklepów zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia stałych najemców.


Kamienica jest zlokalizowana w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum miasta, tuż obok rynku. Jest to korzystne dla potencjalnych najemców, ponieważ zapewnia im wygodny dostęp do miejscowych usług.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 559 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Klaudia Wojciechowska
Ekspert kredytowy Credipass
Inowrocławski, Inowrocław gm, Inowrocław
 Cena:  1 485 000 PLN
 Powierzchnia:   510.1  m2
 Liczba zabudowań:  1

Mariusz Kaszak

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?