Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia MEKY772
2 500 PLN
Powierzchnia:
46.8 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1897

Opis

Lokal handlowo-usługowy na parterze kamienicy przy ul. Kilińskiego.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w centrum Siedlec, przy ul. Kilińskiego. Lokal o powierzchni 46,8 m2 znajduje się na parterze kamienicy w wyjątkowo rozpoznawalnym miejscu przy Kościele Garnizonowym, w sąsiedztwie licznych punktów usługowo-handlowych.
Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie składa się z głównego pomieszczenia oraz przestronnej toalety, w bieżącym roku przeszedł remont. Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnego, zamykanego pomieszczenia. Lokal idealny pod kancelarię, sklep, siedzibę firmy, punkt usługowy.
Podana cena brutto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   46.8  m2
 Liczba pokoi:  2

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?