Lokal na wynajem, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia NOHE780
2 500 PLN
Powierzchnia:
50.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
1910
Stan:
Normalny

Opis

Idealna lokalizacja, duży ruch pieszych, w sąsiedztwie liczne lokale handlowo-usługowe.

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy złożony z dwóch pomieszczeń ekspozycyjnych oraz pomieszczenia socjalnego z wc. Prezentowane powierzchnie mają 25 i 10 mkw. Lokal jest gotowy do wejścia. Dużym udogodnieniem są obszerne witryny od strony frontowej i szklane drzwi. Wysokość w pomieszczeniu to około 300 cm. Ogrzewanie elektryczne + wszystkie media miejskie. Istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego lub garażu. Lokal idealnie nadaje się na sklep lub salon usługowy. Lokalizacja topowa - centrum Łodzi ( ul. Kościuszki). Cena najmu 2500 zł netto + koszty eksploatacyjne. Za lokal pobierana jest kaucja w wysokości 3 okresów rozliczeniowych.
Zapraszam na prezentację!

Lokal handlowo usługowy położony w centrum Łodzi, przy jednej z głównych ulic miasta. Duże natężenie ruchu pieszego, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, korzystne otoczenie. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz drugie wejście z zaplecza. Lokal parterowy z nowymi, dużymi witrynami.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   50.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Aleksandra Kłos Krysztofczyk

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?