Obiekt na sprzedaż, Krosno pow, Krosno gm, Krosno

Numer zlecenia NOKE339
3 749 000 PLN 1 973 za m2
Powierzchnia:
1 900.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Oferuję na sprzedaż halę na Słowacji o powierzchni około 2000 m2 na działce około 50 arowej.

Hala znajduje się na Słowacji nieopodal miasta Świdnik. Powierzchnia użytkowa hali to około 2000 m2 która posadowiona jest na działce 50 arowej. Hala wybudowana została w 1993 roku natomiast w 2017 roku przeszła gruntowny remont. Konstrukcja hali to szkielet drewniany osłonięty blachą oraz 4 metrowym murem betonowym i przykryta blachą trapezową. Na podłożu hali betonowa płyta o grubości 50 cm. Główne wymiary hali to około 70 metrów długości, 30 metrów szerokości oraz wysokość w szczycie 15 metrów. Drzwi wjazdowe i wyjazdowe z hali normatywne 4 metrowe. Woda z ujęcia miejskiego , szambo , stacja TRAFO oraz możliwość przyłączenia do miejskiego systemu odprowadzania ścieków. Cała hala ogrodzona metalowymi panelami. Dojazd do hali drogą asfaltową publiczną.

Jeżeli szukasz miejsca pod produkcję , magazyny bądź hurtownię i prowadzisz interesy na terenie Słowacji lub w pobliżu nieruchomość ta jest bardzo dobrym wyborem. Zachęcam do obejrzenia hali a w tym celu zapraszam do kontaktu telefonicznego podczas którego udzielę więcej informacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 132 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krosno pow, Krosno gm, Krosno
 Cena:  3 749 000 PLN
 Powierzchnia:   1 900.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Kamil Tomkowicz

Broker nieruchomości