Ulica Migdałowa - lokal po banku parter i piętro !

Lokal na sprzedaż, Warszawa, Ursynów

Numer zlecenia NOZO770
10 000 000 PLN 5 397 za m2
Powierzchnia:
1 853.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/5
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1994
Stan:
Do odnowienia

Opis

Lokal w prestiżowej lokalizacji z dużym parkingiem !

Prezentowany lokal położony jest na ul. Migdałowej w dzielnicy Ursynów. Lokal usytuowany jest na parterze oraz pierwszym piętrze budynku biurowego „D” o łącznej powierzchni 1853 m2 (lokal jest podpiwniczony). W budynku znajduje się winda towarowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, do lokalu przynależy udział w nieruchomości wspólnej. Grunt w użytkowaniu wieczystym. Dogodny dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym transportem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się południowa obwodnica Warszawy, zabudowa wielorodzinna, sklepy i restauracje. Przed budynkiem duży ogólnodostępny parking oraz przynależne do lokalu miejsca postojowe na terenie zamkniętym.
Instalacje w lokalu: wodociągowa, co, kanalizacyjna, elektryczna, klimatyzacja.
W lokalu, w podpiwniczeniu znajduje się duży sejf z bezpośrednim dojazdem samochodem oraz archiwum. W lokalu mieściła się siedziba banku.
Lokal sprzedawany ZW.
Podpiwniczenie: 568 mkw
Parter: 622 mkw
Piętro: 657 mkw


Zapraszam na prezentację !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
64 370 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursynów, Ursynów
 Cena:  10 000 000 PLN
 Powierzchnia:   1 853.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Paulina Majda-Wrzałka

Kierownik biura