Lokal na sprzedaż, Warszawa, Ursynów

Numer zlecenia XYCE161
2 673 400 PLN 20 218 za m2
Powierzchnia:
132.2 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2017

Opis

Oferta obejmuje pakiet dwóch lokali użytkowych jednocześnie można nabyć je odrębnie.

Ofertą objęto pakiet 2 lokali usługowych o rentowność na poziomie 7 %. Pierwszy lokal znajduje się przy Al. Jana Rodowicza Anody (69,84 m/2) na warszawskim Ursynowie, drugi znajduje się przy ul. Cybernetyki na warszawskim Mokotowie (62,39 m/2). Łączna powierzchnia lokali to 132,23 m². Przedmiotowe lokale użytkowe sprzedawane są w "pakiecie" bądź odrębnie. Lokale oferowane posiadają najemców co stanowi gwarancję ciągłości dochodu dla kupującego. Lokale posiadają duże przeszklone witryny i wejścia bezpośrednio z chodnika. Lokale posiadają doskonałą ekspozycję handlową. Wzdłuż budynków znajdują się ciągi komunikacyjne ruchu pieszych, ścieżki rowerowe oraz około 30 ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Wokół duże osiedla mieszkaniowe. Do ceny ofertowe doliczany będzie podatek VAT.

Zakup oferowanych lokali to doskonała inwestycja mająca stały poziom rocznego zwrotu na poziomie 7%. Lokale znajdują się w nowoczesnym budownictwie przy bezpośrednich ciągach komunikacji pieszych wśród wielu lokali handlowo usługowych. Dostęp do miejsc parkingowych i komunikacji miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
17 209 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Ursynów, Ursynów
 Cena:  2 673 400 PLN
 Powierzchnia:   132.2  m2
 Liczba pokoi:  4

Jacek Głowacki

Kierownik biura