Obiekt na sprzedaż, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia POSE174
3 750 000 PLN 3 104 za m2
Powierzchnia:
1 208.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Nieruchomość zabudowana halą produkcyjno magazynową z biurami o powierzchni użytkowej 1208m

Posiadamy do sprzedaży teren inwestycyjny 1,4ha zabudowany halą biurowo magazynową znajdującym się na terenie Torunia. Teren znajduje się w obszarze obowiązującego MPZP M6-U/P8. Plan umożliwia prowadzenie działalności usługowo produkcyjnej. Teren ten znajduje się w strefie przemysłowej Torunia przy ulicy Wapiennej. Posiada bardzo dobra komunikacje dojazdową do ulicy Olsztyńskiej z dojazdem do centrum Torunia oraz dogodnym dojazdem do autostrady A1 węzeł w Turznie i Lubiczu. Hala wyposażona jest w suwnicę 2,5 ton. Wysokość hali 8 m kubatura około 9600 m3. Ściany z gazobetonu gr. 24 cm na zaprawie cementowo wapiennej z ociepleniem od zewnątrz styropianem 10 cm. Dach z płyt żelbetowych prefabrykowanych panwiowych. Posiada protokół stanu technicznego budynku warsztatowo-magazynowego z częścią administracyjną-socjalną. Hala posiada kilka bram wjazdowych z możliwością wjazdu tirów. Teren wokół hali jest ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi. Całość jest utwardzona płytami betonowymi.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 139 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Kulawiak
Ekspert kredytowy Credipass
Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  3 750 000 PLN
 Powierzchnia:   1 208.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Andrzej Głowiński

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?