Działka na sprzedaż, Zgierski, Zgierz gm, Zgierz

Numer zlecenia RABO858
380 000 PLN 141 za m2
Powierzchnia:
2 700 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
28x106

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Zgierz
Lokalizacja:
Zgierz
Powierzchnia:
2 700 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka leżąca na obszarze obejmującym MPZP na obrzeżach Zgierza

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2700 metrów kwadratowych, zlokalizowaną w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), który przewiduje zabudowę przemysłowo-gospodarczą. Działka posiada dostęp drogą utwardzoną, która niebawem będzie przebudowywana na asfaltową, co pozwoli na łatwiejszy i bardziej komfortowy dostęp do nieruchomości.

Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość podłączenia działki do sieci mediów, w tym prądu, wody oraz gazu, które znajdują się w drodze, co stanowi istotny atut dla ewentualnych inwestorów. Wszystkie te czynniki sprawiają, że ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwinięciem swojej działalności w przemyśle lub sektorze gospodarczym.

Z uwagi na korzystne położenie oraz potencjał rozwoju, ta działka jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują miejsca do prowadzenia działalności przemysłowej lub gospodarczej z szybkim dostępem do miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 599 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Zgierz gm, Zgierz
 Cena:  380 000 PLN
 Powierzchnia:   2 700  m2
 Liczba pokoi:  0

Mykola Devlysh

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?