Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia SEZE551
9 999 PLN
Powierzchnia:
180.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1990

Opis

Przestronny lokal na parterze z duża witryną w ścisłym centrum miasta Siedlce.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego z witryną w ścisłym centrum miasta przy ul. Wojskowej, naprzeciwko Galerii Siedlce. Lokal o metrażu 180 mkw usytuowany jest na parterze rozpoznawalnego pawilonu handlowego Trezor, a w skład jego powierzchni wlicza się sala obsługi oraz pomieszczenie socjalne z wc dostępne wyłącznie dla najemców. Wejście do lokalu znajduje się na klatce schodowej co pozytywnie wpływa na utrzymanie komfortowej temperatury w lokalu mimo obszernej, przeszklonej witryny.

Lokal doskonale sprawdzi się jako miejsce prowadzenia działalności handlowej dzięki obszernym witrynom, gdzie można zaaranżować wystawę towaru oraz dzięki lokalizacji o nadzwyczajnym ruchu pieszych. W pobliżu liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  9 999 PLN
 Powierzchnia:   180.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?