Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Ruczaj, Bunscha

Numer zlecenia SMHEGE652
765 000 PLN 17 791 za m2
Powierzchnia:
43.0 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
2/4
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2020
Stan:
Do zamieszkania

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Kraków
Ulica:
Bunscha
Powierzchnia:
43.0 m2
Piętro:
2/4
Pokoje:
1
Kuchnia:
Pokój z aneksem kuchennym
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak
Wysokość czynszu:
450 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Nie
Widok:
Inne budynki
Parking:
Brak danych

Opis

Oferuję na sprzedaż ustawne 1-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci MPEC zapewniają komfort przez cały rok.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i idealne dla singla lub pary bez dzieci. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe oraz sklepy, takie jak Lidl, Biedronka, Centrum Handlowe Atut Ruczaj, Leroy Merlin, Centrum Medicover, Apteka Ziko.

Lokalizacja oferuje bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa dzięki bliskości pętli tramwajowej i autobusowej, która znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od mieszkania. Ponadto, mieszkanie jest usytuowane 3 km od autostrady i 13 km od lotniska.

W niewielkiej odległości znajdują się centra handlowe oraz infrastruktura przestrzeni biznesowej dzielnicy Ruczaj. Okolica jest bogata w siłownie, tereny zielone oraz różnorodną infrastrukturę handlowo-usługową, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia.

Mieszkanie jest ciche, z niskimi opłatami, co czyni je świetną inwestycją zarówno na własne potrzeby, jak i pod wynajem. 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej nieruchomości, zadzwoń do mnie!
Kacper Skóra Metrohouse
tel:  883 377 513

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.I am offering for sale a spacious 1-room apartment located in the Ruczaj District in Krakow. The apartment is located on the second floor of a four-story building. Heating and hot water from the MPEC network ensure comfort all year round.

The apartment is ready to move in and perfect for a single person or a couple without children. Nearby there are numerous service points and shops, such as Lidl, Biedronka, Atut Ruczaj Shopping Center, Leroy Merlin, Medicover Center, Ziko Apteka.

The location offers a very good transport connection to the center of Krakow thanks to the proximity of the tram and bus terminal, which is only a 5-minute walk from the apartment. Moreover, the apartment is located 3 km from the highway and 13 km from the airport.

Shopping centers and the business space infrastructure of the Ruczaj district are located within a short distance. The area is rich in gyms, green areas and various commercial and service infrastructure, which makes it an excellent place to live.

The apartment is quiet, with low fees, which makes it a great investment both for your own needs and for rent.

If you would like to know more details about this property, please give me a call!
Kacper Skóra Metrohouse
tel: 883 377 513

Did you know that we can prepare an online presentation of real estate for you? Contact our Agent and ask for details.

Although Metrohouse Advisors take special care to present information about the property accurately, it is not always possible to verify all data provided by third parties. This presentation of the offer is not an offer within the meaning of the Civil Code and is for information purposes only.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 232 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Kraków, Ruczaj, Bunscha
 Cena:  765 000 PLN
 Powierzchnia:   43.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Kacper Skóra

Doradca
Rating: 2.68 ?