Działka na sprzedaż, Łódź, Polesie

Numer zlecenia WIRI874
735 000 PLN 208 za m2
Powierzchnia:
3 535 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
32*106

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Polesie
Powierzchnia:
3 535 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka pod budowę domów jednorodzinnych dla inwestora Oferowana działka o powierzchni 3535 m² z udziałem w drodze wewnętrznej to wyjątkowa okazja dla dewelopera poszukującego atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Zlokalizowana w Łodzi, w okolicach ul. Huta Jagodnica, ul. Podchorążych i ul. Szczecińskiej, ta nieruchomość oferuje wiele możliwości rozwoju.

Dzięki wymiarom 106m x 33m oraz dostępowi do prądu w drodze, ta oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Dodatkowo, z dostępnym wodociągiem, gazem w drodze dojazdowej, stwarza to dogodne warunki dla ewentualnego rozpoczęcia projektu budowlanego.

Lokalizacja tej nieruchomości gwarantuje nie tylko dostęp do terenów zielonych, ale także wygodny dojazd do centrum miasta, co z pewnością zwiększa jej atrakcyjność inwestycyjną. Otoczenie składające się głównie z przyjaznych, cichych sąsiedztw domków jednorodzinnych zapewnia przyjemną atmosferę.

Dla dewelopera, ta działka stanowi idealną inwestycję ze względu na jej potencjał rozwojowy. Możliwość budowy domów jednorodzinnych. Oferowana działka o powierzchni 3494 m² z udziałem w drodze wewnętrznej to wyjątkowa okazja dla dewelopera poszukującego atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Zlokalizowana w Łodzi, w okolicach ul. Huta Jagodnica, ul. Podchorążych i ul. Szczecińskiej, ta nieruchomość oferuje wiele możliwości rozwoju.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 027 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Polesie
 Cena:  735 000 PLN
 Powierzchnia:   3 535  m2
 Liczba pokoi:  0

Rafał Nawacki

Master lider
Rating: 5 ?