Na wynajem lokal w centrum miasta.

Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia WYTU068
3 000 PLN
Powierzchnia:
50.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2014

Opis

Lokal 50 m kw na wynajem w nowoczesnym budynku. Duży parking miejski obok.

Lokal na wynajem o powierzchni 50 m kw. Gotowy go prowadzenia działalności jako Solarium. Nowy sprzęt na wyposażeniu. Doskonały punkt
w centrum miasta. Dogodny dojazd dla klienta z różnych stron miasta oraz możliwość parkowania samochodu obok na parkingu miejskim.
Obecnie w lokalu przygotowane jest cztery stanowiska. Zaplecze dla personelu - korytarz, pomieszczenie socjalne, gdzie spokojnie można przygotować sobie posiłek, czy w przerwie wypić kawę, oraz pomieszczenie gospodarcze i łazienka. Lokal wyremontowany w 2022 r. Wnętrze jest czyste, jasne i wykończone z materiałów z wysokiej półki cenowej. Powierzchnia została tak zaprojektowana, by było wygodnie dla klienta oraz dla personelu.
Przewidywana działalność, z uwagi na pozostałe branże w tym budynku, to np. usługi biurowe, komputerowe, butik lub inne, które z łatwością wpiszą się w klimat tego wyjątkowego miejsca.
Zapraszam na spotkanie, by osobiście ocenić walory tego lokalu.

Lokal na wynajem w centrum miasta. Wejście prosto z ulicy.
Obok duży parking miejski. Gotowy do prowadzenia działalności - Solarium. Wyposażenie za dodatkową opłatą. Sprzęt nowy.
Lokalizacja w prestiżowym budynku.Możliwość wynajmu pod inną działalność spójną z obecnie
funkcjonującymi branżami.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   50.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?