Działka Jabłonna przy ul Modlińskiej-4260 metrów!

Działka na sprzedaż, Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna

Numer zlecenia XAKO081
1 999 000 PLN 469 za m2
Powierzchnia:
4 260 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
70 x 60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Jabłonna
Lokalizacja:
Jabłonna
Powierzchnia:
4 260 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Piękna zalesiona duża działka w Jabłonnie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji okazja!

Piękna malownicza działka 4260 metrów z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan zezwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Dopuszcza się również usługi z zakresu : oświaty, kultury, administracji. Działka jest usytuowana w miejscu, gdzie występuje luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Na działce jest prad i gaz. Kanalizacja i wodociąg w niedalekiej przyszłości - są już projekty i plany). Działka jest zalesiona, więc jeżeli ktoś poszukuje działki ze ścianami lasu to idealne miejsce.Dla osób ceniących ciszę i spokój, a także z dużą bliskością komunikacji miejskiej ( zaledwie około 100 metrów do przystanku autobusowego) , około 4 km do tramwaju ( przystanek WINNICA), bardzo dobra wylotówka na Warszawę od ul Modlińskiej. Zapraszam Działka warta uwagi. Okazja.

Piękna malownicza działka 4260 metrów z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan zezwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Dopuszcza się również usługi z zakresu : oświaty, kultury, administracji. Działka jest usytuowana w miejscu, gdzie występuje luźna zabudowa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 672 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Monika Domańska
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna
 Cena:  1 999 000 PLN
 Powierzchnia:   4 260  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Wilkosz

Doradca ds. nieruchomości