Działka na sprzedaż, Rzeszów

Numer zlecenia XEZE916
500 000 PLN 112 za m2
Powierzchnia:
4 447 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
37x113

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Rzeszów
Lokalizacja:
Rzeszów
Powierzchnia:
4 447 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Atrakcyjna duża działka pod budowę wymarzonego domu!
Reszów- Mokra Strona

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnej działki o powierzchni 44,7 ara położonej w malowniczej okolicy Rzeszowa - Mokra Strona. Ta urocza parcela jest idealnym miejscem do zrealizowania swoich marzeń o wymarzonym domu.
Duża powierzchnia działki pozwoli na swobodne rozmieszczenie budynku mieszkalnego, ogrodu oraz ewentualnych dodatkowych elementów, takich jak altana, basen czy plac zabaw.
Otoczenie terenów zielonych stwarza wspaniałe warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, relaksu oraz kontaktu z naturą.
Jeśli marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego domu w spokojnej i malowniczej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! Nie przegap szansy na nabycie tej wyjątkowej działki. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji, zaplanować wizytę na miejscu i rozpocząć swoją przygodę z budową wymarzonego domu.

Duża działka daje swobodę w planowaniu i projektowaniu swojego wymarzonego domu oraz otoczenia. Możliwość tworzenia pięknego ogrodu, oazy zieleni i przestrzeni rekreacyjnej.
Działka posiada dostęp drogą ze służebnością, co gwarantuje łatwy i wygodny dojazd z głównej drogi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 420 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów
 Cena:  500 000 PLN
 Powierzchnia:   4 447  m2
 Liczba pokoi:  0

Tomasz Czerwiec

Agent nieruchomości