Działka na sprzedaż, Rzeszów

Numer zlecenia XISU296
400 000 PLN 563 za m2
Powierzchnia:
710 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
19x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Rzeszów
Lokalizacja:
Rzeszów
Powierzchnia:
710 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Na sprzedaż działka w południowo wschodniej części Rzeszowa

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o regularnym kształcie, znajdującej się w Rzeszowie przy ulicy Kukuczki. Ta urokliwa działka usytuowana jest w otoczeniu lasu i oferuje doskonałe warunki zabudowy pod budowę wymarzonego domu. Jej malownicza i spokojna zielona okolica tworzy idealne miejsce do stworzenia domowego rajdu dla Państwa i Waszej rodziny. Działka o regularnym kształcie, która oferuje niepowtarzalną możliwość zbudowania wymarzonego domu. Jej piękna lokalizacja przy ulicy Kukuczki pozwoli Państwu cieszyć się bliskością natury i spokoju, jednocześnie będąc w niedalekiej odległości od wszystkich udogodnień miasta. Działka otoczona jest lasem, co gwarantuje ciszę i zielone otoczenie, idealne dla miłośników natury i aktywnego stylu życia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 736 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów
 Cena:  400 000 PLN
 Powierzchnia:   710  m2
 Liczba pokoi:  0

Damian Kotulski

Master lider
Rating: 5 ?