Działka na sprzedaż, Rzeszowski, Chmielnik gm, Chmielnik

Numer zlecenia XIBI737
185 000 PLN 173 za m2
Powierzchnia:
1 072 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x31

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Chmielnik
Lokalizacja:
Chmielnik
Powierzchnia:
1 072 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka o pow. 10,72ar z pełnym uzbrojeniem w malowniczej miejscowości Chmielnik.

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Chmielnik, kilka kilometrów od Rzeszowa. Ta urocza miejscowość charakteryzuje się spokojem i urokiem wiejskiego krajobrazu, jednocześnie oferując szybki dojazd do wszystkich udogodnień miasta. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta zapewnia mnóstwo możliwości aranżacyjnych, zarówno pod kątem budowy domu, jak i zaaranżowania ogrodu czy terenu rekreacyjnego. Posiada wszystkie media - prąd, wodę, kanalizację oraz dostęp do sieci gazowej, co czyni ją gotową do zabudowy i umożliwia komfortowe i nowoczesne życie. Warunki zabudowy pozwalają na elastyczne planowanie i projektowanie przestrzeni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji. Powierzchnia zabudowy do powierzchni terenu 13%,udział powierzchni biologicznej min 35%.Badania geotechniczne z 2018r.To doskonała okazja dla osób poszukujących idealnego miejsca do budowy wymarzonego domu w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta.


Ta działka to doskonałe połączenie spokoju wiejskiego życia z bliskością miasta, co sprawia, że stanowi idealną propozycję dla osób ceniących harmonię i wygodę codziennego funkcjonowania.
Zachęcamy do kontaktu i osobiście zapoznania się z tą niepowtarzalną działką w Chmielniku!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 265 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszowski, Chmielnik gm, Chmielnik
 Cena:  185 000 PLN
 Powierzchnia:   1 072  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Mazur

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?