Lokal na sprzedaż, Iławski, Iława gm, Iława

Numer zlecenia CEHI361
3 950 000 PLN 3 958 za m2
Powierzchnia:
997.9 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
1992
Stan:
Wysoki standard

Opis

Obiekt magazynowo-handlowo-biurowy w doskonałej lokalizacji

Nieruchomość zlokalizowana w przemysłowej przestrzeni miasta tuż przy obwodnicy miejskiej na ponad 30 arowej działce. Bryłę obiektu tworzą dwie hale przylegające do siebie ścianą. Przedmiotem sprzedaży jest większa z części kompleksu. Do obiektu przynależą miejsca parkingowe. Obecnie w hali wynajmowane są trzy lokale. Istnieje możliwość kontynuacji wynajmu przez nowego właściciela. Obiekt po generalnym remoncie, posiadający instalację: elektryczną, wod-kan, CO, p.poż, instal. wentylacyjną, alarmową, instal. pod monitoring. Nieruchomość spełnia warunki pod szeroko rozumianą działalność gospodarczą typu: salon wystawienniczy, hurtownie, showroom, siedzibę firmy i inne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
25 426 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Iława gm, Iława
 Cena:  3 950 000 PLN
 Powierzchnia:   997.9  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Danuta Lewandowska

Master lider
Rating: 5 ?