Lokal na sprzedaż, Iławski, Iława gm, Iława

Numer zlecenia KYXI644
1 500 000 PLN 5 597 za m2
Powierzchnia:
268.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2010

Opis

Lokal handlowy w centrum miasta nadający się pod własną działalność, bądź inwestycję.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy w centrum Iławy. W bliskim sąsiedztwie parku handlowego oraz marketu Kaufland. Budynek o powierzchni 268 m2 wybudowany na działce o powierzchni 926 m2. Doprowadzone media, ogrzewanie miejskie. Parking wyłożony kostką brukową. Lokal posiada trzy niezależne wejścia, do których można wyodrębnić oddzielne powierzchnie usługowe. Zaletą tego miejsca są duże witryny, gdzie można wyeksponować swoje produkty, a także jest w nim pomieszczenie socjalne oraz gospodarcze i WC. *Podana cena jest ceną netto*

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 655 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Iława gm, Iława
 Cena:  1 500 000 PLN
 Powierzchnia:   268.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Zbigniew Bączek

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?