Działka na sprzedaż, Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa

Numer zlecenia MUSI180
5 200 000 PLN 275 za m2
Powierzchnia:
18 915 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
100 x 89

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Wólka Węglowa
Powierzchnia:
18 915 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Doskonałe działki inwestycyjne lub pod zabudowę domków rekreacyjnych-całorocznych.

Ofertę stanowi kompleks 14 działek o łącznej powierzchni 8,9 tys m/2. Działki zlokalizowane są bezpośrednio przy ulicy Trenów w Warszawie. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w otulinie Puszczy Kampinoskiej. W bezpośredniej bliskości znajduje się szereg średnich i dużych placówek handlowych. Doskonałe skomunikowanie z siecią komunikacji miejskiej Warszawy, a dojazd autobusem do Metra Młociny potrwa około 15 min. Istnieje możliwość dokupienia obok nieruchomości dodatkowego kompleksu działek o powierzchni 19 tys. m/2.

Zakup niniejszej nieruchomości to doskonała inwestycja. Nieruchomość położona jest przy szlaku turystycznym wiodącym do Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy z dala od gęsto zurbanizowanego Centrum Warszawy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
35 564 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa
 Cena:  5 200 000 PLN
 Powierzchnia:   18 915  m2

Jacek Głowacki

Kierownik biura