Usługi na wynajem, Warszawa, Ursus, Herbu Oksza

Numer zlecenia WLVUHU220
3 200 PLN
Powierzchnia:
34.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2023

Opis

Oferuję do wynajęcia nowy, wykończony i wyposażony lokal /ANTRESOLA pod usługi w salonie kosmetycznym. Posiada klimatyzację.

Lokal mieści się w nowym budynku na terenie osiedla "Mój Ursus". Jest to przestrzeń o powierzchni 34 m2 na piętrze. Wysokość do sufitu 260cm. Wspólna łazienka i poczekalnia na parterze. W lokalu już funkcjonuje salon manicure.

Loft został niedawno wykończony w wysokim standardzie, co tworzy idealne warunki do prowadzenia działalności.
Pomieszczenie zostanie wykończone według potrzeb przyszłego najemcy.
Dodatkowo, lokal posiada dogodną lokalizację z łatwym dostępem zarówno dla klientów z terenu osiedla, jak i spoza niego.

Do dyspozycji najemcy oraz klientów miejsca parkingowe miejskie wzdłuż lokalu. Przystanek autobusowy tylko 2 min od lokalu.

Cena: czynsz najmu 3200,00 + liczniki
Kaucja 3200,00

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówienia się na prezentację


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Ursus, Herbu Oksza
 Cena:  3 200 PLN
 Powierzchnia:   34.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Snizhana Huralska

Broker