Działka na sprzedaż, Miński, Ludwinów

Numer zlecenia XOSA230
1 640 000 PLN 99 za m2
Powierzchnia:
16 612 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Powierzchnia :
...................................

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Ludwinów
Lokalizacja:
Ludwinów
Powierzchnia:
16 612 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlano-usługowej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlano usługowej o imponującej powierzchni 16 612 m2, położonej w malowniczej miejscowości Ludwinów.
Działka znajduje się w urokliwym otoczeniu lasu,co zapewnia niepowtarzalną atmosferę i bliskość z naturą. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji zaledwie 6 kilometrów od trasy A2, zapewnia łatwy i szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych.
Z imponującą powierzchnią 16 612 m2, podzielona na 12 działek oferuje nieograniczone możliwości dla inwestorów. Jej rozległy obszar pozwala na elastyczne zagospodarowanie terenu zarówno pod cele budowlane, jak i usługowe, co czyni ją idealną propozycją dla różnorodnych projektów inwestycyjnych.
Działka posiada dostęp do mediów, takich jak prąd, woda (kanalizacja i gaz w planach) , co ułatwia proces inwestycyjny.Z uwagi na swoje doskonałe położenie oraz rozległe możliwości zagospodarowania, ta działka budowlano usługowa posiada ogromny potencjał inwestycyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 216 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Ludwinów
 Cena:  1 640 000 PLN
 Powierzchnia:   16 612  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Sawicka

Broker
Rating: 4.16 ?