Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia FIBI213
4 800 PLN
Powierzchnia:
131.2 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przygotowany do rozpoczęcia działalności

Na wynajem lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta Działdowo przy ulicy Hallera o powierzchni całkowitej 131 mkw. Lokal znajduje się w ruchliwym miejscu w ciągu handlowym w sąsiedztwie innych lokali z wejściem bezpośrednio z chodnika.Lokalu dysponuje dużą ,słoneczną powierzchnią ekspozycyjną z witryną,pomieszczeniem z przebieralniami oraz WC dla klientów.Ponadto do dyspozycji mamy duże pomieszczenie magazynowe z licznymi stojakami na ubrania oraz WC dla pracowników.

Duży lokal z potencjałem.Na jednej kondygnacji znajduje się duża otwarta przestrzeń handlowo-wystawowa,część socjalna oraz zaplecze magazynowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  4 800 PLN
 Powierzchnia:   131.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Tomasz Klimowicz

Broker nieruchomości