Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia NYHY500
3 000 PLN   3 690 PLN  
Powierzchnia:
236.6 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1980

Opis

Do wynajęcia przestronny lokal w bardzo dobrej lokalizacji w Działdowie

Do wynajęcia samodzielny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237 m 2 składający się z dwóch dużych sal ekspozycyjnych 123 m 2 oraz 56 m 2 oraz zaplecza magazynowego i socjalnego.Lokal jest przygotowany do rozpoczęcia działalności gospodarczej znajdujący się w ruchliwym miejscu w sąsiedztwie innych lokali.O atrakcyjności tego miejsca świadczy znakomita lokalizacja, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy,duże,doskonale widoczne z ulicy witryny.Możliwość dowolnej własnej aranżacji przestrzeni lokalu.Przed lokalem duży ruch pieszy oraz kołowy.Nadaje się na każdą działalność handlową oraz usługową.

Jasny, przestronny lokal posiadający dwie duże sale ekspozycyjne, znajdujący się na parterze z dużym ruchem pieszych.Nadaje się na każdą działalność handlową oraz usługową.Lokal posiada witryny widoczne z ulicy.Świetna lokalizacja w pobliżu bloki mieszkalne, duży ruch pieszy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   236.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  8

Tomasz Klimowicz

Broker nieruchomości