Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia KAXI087
2 500 PLN
Powierzchnia:
111.2 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1998

Opis

Niepowtarzalna oferta. Tak doskonały lokal w tej cenie wynajmu to prawdziwa gratka.

Na wynajem lokal usługowo - handlowy w centrum miasta Działdowo. Działdowo miasto w województwie warmińsko mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo.Lokal zlokalizowany w ciągu handlowym w sąsiedztwie innych lokali . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 87,3 m 2 oraz przylegającego od strony ulicy tarasu o pow.18,5 m2 znajduje się na parterze budynku usytuowanego przy głównej ulicy handlowej miasta.Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno bezpośrednio z ulicy, drugie od tyłu budynku co pozwala na łatwe dostawy towaru. Nieruchomość nadająca się do prowadzenia działalności usługowo-handlowej bądź biurowej jak i sklepów z różnorodnym asortymentem.Idealna komunikacja gwarantuje nam dużą ilość klientów niekoniecznie mieszkających w centrum miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   111.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  9

Tomasz Klimowicz

Broker nieruchomości