Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia POTU287
1 200 PLN
Powierzchnia:
29.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
1976
Stan:
Normalny

Opis

Jeśli pragniesz rozpocząć własny biznes ten lokal w centrum Działdowa czeka na Ciebie.

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 29 m kw. znajdujący się w Działdowie przy ul.Hallera.Lokal usytuowany jest na parterze bloku mieszkalnego z osobnym wejściem co ułatwia dostęp zarówno klientom jak i pracownikom.Oferowana nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki z WC.Lokal jest w stanie do lekkiego odświeżenia a jednocześnie ma duże możliwości aranżacyjne,więc można dostosować go do własnych potrzeb.

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 29 m kw. znajdujący się w Działdowie przy ul.Hallera.Lokal usytuowany jest na parterze bloku mieszkalnego z osobnym wejściem co ułatwia dostęp zarówno klientom jak i pracownikom.Oferowana nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki z WC.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  1 200 PLN
 Powierzchnia:   29.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Tomasz Klimowicz

Broker nieruchomości